Dobre sklepy z frezarkami, pilarkami, polerkami i szlifierkami

Postautor: CyklinONA » 8 cze 2016, o 20:59

Dzień dobry, robię zaopatrzenie do firmy budowlanej. Gdzie można kupić tanie frezarki, pilarki, polerki i szlifierki? Oczywiście chodzi mi o dobrej jakości sprzęt, który nie zepsuje się przy pierwszym użyciu.
CyklinONA

Postautor: Elle » 8 cze 2016, o 21:56

Wiadomo, każdy by chciał pracować najlepszymi elektronarzędziami, ale nie płacić za nie za dużo ;) Moja firma zawsze robi zamówienia w zaufanych firmach. Prędzej się nam coś zgubi niż zniszczy :P. Wszyscy robotnicy chwalą sobie robotę. Im się dobrze pracuje, szef jest zadowolony i jest dobra atmosfera w pracy :)
Elle

Postautor: Grotka » 9 cze 2016, o 00:43

A co sądzicie o ichszych szlifierkach oscylacyjnych? Wyglądają nieźle i cena jest całkiem przystępna. Chętnie bym kupiła, ale wolałabym przeczytać jakąś opinię.
Grotka

Postautor: DionizyMałolepszy » 9 cze 2016, o 03:37

Jakiś czas temu kupowałem szlifierkę na Tech-poznan.pl. Szczerze powiem, że tak dobrej szlifierki jeszcze nie widziałem. jest po prostu najlepsza. Do tego jest uniwersalna. Nadaje się do różnych materiałów. Więc przy następnej robocie nie będę musiał kupować nowego sprzętu.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: panHilary40 » 9 cze 2016, o 06:23

Potwierdzam, TECH Poznań jest rewelacyjny. Lubię swoja pracę, sprawia mi ogromną przyjemność, ale musze pracować na dobrym sprzęcie, żeby mi się chciało. To jest dla mnie podstawa.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 9 cze 2016, o 06:37

Też tak uważam. Obowiązkiem pracodawcy jest dostarczenie sprawnego, działającego sprzętu. Bez szlifierki nie da się szlifować :P Nie można wymagać, że pracownik gołymi rękoma coś zeszlifuje :P
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 9 cze 2016, o 09:03

racja, dlatego zamówienia trzeba robić w dobrych, sprawdzonych sklepach, które mają już jakąś opinię. Ja zawsze tak robię i nie mam żadnych problemów.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody