Na co szczególnie zwrócić uwagę podczas meblowania kuchni?

Postautor: Szczęściarz » 6 lip 2016, o 07:56

Pod nieobecność żony robię remont kuchni i chciałbym osiągnąć jak najlepszy efekt. Wcześniej przeglądaliśmy wiele zdjęć i projektów wiec wiem ze podoba jej sie granit i w takim kierunku zamierzam iść. Zastanawiam się tylko na co zwrócić szczególną uwagę zeby efekt byl taki jak należy. Jestem amatorem wiec przydadzą mi się kazde wskazówki.
Szczęściarz

Postautor: Elle » 6 lip 2016, o 09:26

Bardzo otwarte pytanie i nie wiem na co musisz szczególnie uważać. Jeśli podłogi i blaty będą dobrze zrobione a drzwi od szafek będą się domykac to źle nie będzie :). Ewentualnie możesz się skoncentrować na wyborze dobrego zlewozmywaka granitowego i baterii bo na tym zwykle schodzi najwiecej czasu. Mogę ci podpowiedzieć żeby poszukać wśrdó naszych krajowych producentów bo są niedrodzy a słyną w całej Europie z bardzo dobrej jakości. Pozdrawiam i powodzenia.
Elle

Postautor: Horacy2 » 6 lip 2016, o 10:30

Tez polecam krajowych producentów którzy prowadzą własne sklepy wysyłkowe. Prawda jest taka że tylko u nich dostaniesz solidną bezawaryjną baterię z granitu do kuchni. Jest to ważny element wiec lepiej sie przylozyc do znalezienia czegos solidnego. Również zycze powodzenia.
Horacy2

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody