Pytanie o montaż rolet plisowanych

Postautor: Elle » 14 lip 2016, o 08:17

Cześć wszystkim! Chcę sobie zakupić w najbliższym czasie takie roletki plisowane do domu http://www.plisso.pl/opis-produktu,2, strasznie mi się spodobały, ale teraz tylko pytanie czy dam radę je sama zamontować czy będzie trzeba jakiegoś fachowca wezwać? Niestety nie mam faceta, który by się tym mógł zająć, nie znalazłam jeszcze tego jedynego :P
Elle

Postautor: zaskroniecXX » 14 lip 2016, o 08:30

Jak masz chociaż trochę zdolności manualnych to według mnie bez problemu sobie z tym tematem poradzisz samodzielnie, bez pomocy faceta ;) a jak coś to mogę pomóc osobiście :D :D Ale tak na serio to jak byłaś na stronie tego sklepu internetowego z żaluzjami plisowanymi to przecież tam jest bardzo dokładna instrukcja montażu. Zaczepiasz tylko te sznurki od żaluzji, i cała filoziofia.
zaskroniecXX

Postautor: Elle » 14 lip 2016, o 08:55

heh, no faktycznie, zupełnie nie zauważyłam tej zakładki…przejrzałam to i faktycznie chyba sprawa jest stosunkowo prosta, a jakbym jednak potrzebowała pomocy to zgłoszę się do Ciebie :P Pozdrawiam!
Elle

Postautor: zaskroniecXX » 14 lip 2016, o 11:03

Pewnie, pisz, musimy sobie pomagać, nie :D Ale pewnie dasz sobie radę spokojnie samodzielnie ;) Powodzenia w montażu.
zaskroniecXX

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody