Nowinki technologiczne.

Nowinki technologiczne.

Postautor: Horacy2 » 20 lip 2016, o 22:27

Cześć wszystkim! Jestem może trochę niedzisiejszy i o wielu sprawach dowiaduję się dopiero z telewizji. Ostatnio słychać o jakiejś grze o pokemonach, gdzie chodzi po ulicy i łapie się stworki. No ale ja nie o tym. W wiadomościach jednak nie mówią (co dziwne) o nowościach w asortymencie dekoracji wnętrz. Niedługo z moją żoną Weroniką wprowadzamy się do własnego domu. Musimy tam najpierw zrobić generalny remont, bo mieszkanie udało się kupić śmiesznie tanio, ale dużo jest za to do poprawki. Chodzi nam głównie o oświetlenie, bo meble to już żona wybierze.
Horacy2

Nowinki technologiczne.

Postautor: LowLowLow » 21 lip 2016, o 00:48

Gram w pokemony, haha. Zainspirowałem się dzięki synowi. Uważam że to świetny pomysł, ludzie i tak grają i tak – owszem. Niczego to w tej kwestii nie zmienia. Zmienia jednak sposób, JAK grają! Wychodzą z domu. Żeby znaleźć pokemona, trzeba ruszyć się z pokoju, pójść na spacer i dopiero teraz. Ja uważam że to świetna inicjatywa. A co do oświetlenia, to polecam dużo okien.
LowLowLow

Nowinki technologiczne.

Postautor: BrunetZielony » 21 lip 2016, o 02:02

Zajrzyj do oferty sklepu internetowego Tomix. Chyba najbardziej ponosi wyobraźnia Twórców lampek dla dzieci, gdyż są one w naprawdę fajnych, przyjaznych dla dzieci kształtach, np. lampka wyglądająca jak piłka nożna.
BrunetZielony

Nowinki technologiczne.

Postautor: Szczęściarz » 21 lip 2016, o 04:33

Może nie jest to jakiś ostatni krzyk mody, ale uważam że warto zainteresować się lampami halogenowymi. Możesz je obejrzeć tutaj: https://www.tomix.pl/15/oswietlenie+BPM%20lighting. Są to małych rozmiarów lampy, ale posłużą Ci długo – są porządnie zrobione. Zresztą ich niewielki rozmiar to jedynie zaleta. Przekonasz się o tym podczas użytkowania.
Szczęściarz

Nowinki technologiczne.

Postautor: Karkonosz » 21 lip 2016, o 04:44

Z podobnej kategorii są te lampy: https://www.tomix.pl/12/oswietlenie+Astro%20Lighting. Jeśli chodzi o rozmiar oraz trwałość. Ja mam takie oświetlenie na tarasie, gdyż są to lampy uniwersalne – zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Pasują nawet do trudno dostępnych miejsc.
Karkonosz

Nowinki technologiczne.

Postautor: MinA » 21 lip 2016, o 06:12

Fajnie, że powstał taki post ponieważ miałam ogromny problem z wyborem oświetlenia dla swojego mieszkania oraz tarasu. Ps: Moja córka gra w pokemony, jeszcze nie rozgryzłam fenomenu tej gry.
MinA

Nowinki technologiczne.

Postautor: Elle » 21 lip 2016, o 09:03

My zdecydowaliśmy się na takie oświetlenie: https://www.tomix.pl/1/oswietlenie+Spotline. Ładnie wyglądają przy schodach w mieszkaniu, ale także jako oświetlenie zewnętrzne. W dodatku nie są jakoś powalająco drogie.
Elle

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody