W nowym mieszkaniu nowe pomysły- oświetlenie

Postautor: legalna_brunetka » 7 sie 2016, o 19:31

Hejka. Chciałam się pochwalić. Właśnie z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie. Jest naszym spełnionym marzeniem, które niestety teraz trzeba odpowiednio dostosować i umeblować. Szukamy inspiracji odnośnie oświetlenia mieszkalnego. Niestety skupiliśmy się już za bardzo na umeblowaniu i sprzętach agd i rtv, o oświetleniu w zupełności zapomnieliśmy. Póki co korzystamy z żarówek, które jak sami wiecie nie wyglądają zbyt zachęcająco. Czy moglibyście polecić jakieś ładne i przede wszystkim niedrogie oświetlenie i dodatki do domu?
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: zaskroniecXX » 7 sie 2016, o 21:19

Witam. Nie ma chyba nic trudnego w wyszukaniu ładnych żyrandoli do domu, więc nie bardzo rozumiem koncepcję tej tematyki, ale ok. pomogę. Uważam, że bardzo dobrą propozycją dla nowoczesnych mieszkań będą lampy panelowe LED. Fajnie to wygląda, jako oświetlenie i jako dodatek dekoracji. Takie panele w centralnym punkcie w salonie to znakomita ozdoba.
zaskroniecXX

Postautor: Wszystka » 7 sie 2016, o 22:15

Dzień dobry wszystkim. Panele są wspaniałe naprawdę bardzo dekoracyjne. Tu trzeba ci kolego przyznać sto procent racji. Ja bym jeszcze dodatkowo pomyślała o ładnych plafonach do kuchni i jadalni. Tutaj są całkiem ciekawe modele http://mariner-lampy.pl/pl/c/Plafony/96. Osobiście podobają mi się również jeszcze halogeny.
Wszystka

Postautor: LowLowLow » 8 sie 2016, o 01:00

Witam. Też się właśnie tak rozglądam po tym sklepie. Uważam, że prócz samych lamp warto też skoncentrować swoją uwagę na osprzęcie oświetleniowym, czyli na włącznikach, wtyczkach, żarówkach. Tutaj je znalazłem http://mariner-lampy.pl/pl/c/Wlaczniki,-Gniazda,-Osprzet/308. To jest coś podobnego do tego, gdy kupujesz półki wiszące, ale w domu nie masz ani jednego kołka, który by do tego pasował, dlatego zawczasu już uprzedzam. Ja kiedyś tak niestety kupiłem grzejniki. Cieszyłem się, że wszystko mam tanio, a więcej zapłaciłem za te wszystkie złączki i rurki, czy kolanka niż myślałem początkowo.
LowLowLow

Postautor: Grotka » 8 sie 2016, o 01:15

Osprzętem tego rodzaju to zwykle trudnią się mężczyźni, kobiety wybierają kinkiety ;P
Grotka

Postautor: IrmaMikołajska » 8 sie 2016, o 03:31

Cześć ludziska. Oświetlenie to super wygląda, gdy się zamontuje je w podłodze. Są chyba takie specjalne płytki oświetleniowe, które można by też zamontować w ścianie. Mnie się podobają taśmy ledowe. Mam je za szkłem w witrynce i wieczorami włączam. Wyglądają bardzo ładnie. Takie coś bym poleciła, bo przecież można to wszystko samemu kupić.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: DionizyMałolepszy » 8 sie 2016, o 05:35

mnie też się ledy podobają.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody