Pielęgnacja ogrodu

Pielęgnacja ogrodu

Postautor: zimowaPani » 31 sie 2016, o 03:46

Witam. Chciałabym zrobić mężowi niespodziankę.On tak nie lubi kosić, że nie wiem. Normalnie traktuje obowiązek koszenia trawy jak karę. Ani ogólnie nic w ogrodzie nie lubi robić, bo twierdzi, że nie ma do tego odpowiedniego sprzętu. Aż mi żal czasami. No ale co zrobić, trzeba to robić. Chciałabym mu kupić cały zestaw różnych narzędzi i sprzętów, żeby mu było o wiele łatwiej się tym wszystkim. Ja się na tym już w ogóle nie znam, ale liczę tutaj na Waszą pomoc. Dacie radę może coś fajnego ogarnąć?
Awatar użytkownika
zimowaPani

Pielęgnacja ogrodu

Postautor: Szczęściarz » 31 sie 2016, o 04:05

Moim zdaniem jak chcesz dobrze mężowi zrobić, to kup po prostu sprzęt Gardena Poznań ma tutaj akurat partnera tej firmy, więc bez problemu możesz taki sprzęt kupić. A przyznać trzeba, że to jest sprzęt naprawdę dobrej jakości, więc mężowi powinno pójść zajmowanie się całym ogrodem jak z płatka. Jak chcesz to Ci podam więcej szczegółów.
Szczęściarz

Pielęgnacja ogrodu

Postautor: zimowaPani » 31 sie 2016, o 05:48

Najbardziej by mnie interesował jednak to gdzie można taki sprzęt kupić. Wiesz coś na ten temat?
Awatar użytkownika
zimowaPani

Pielęgnacja ogrodu

Postautor: Szczęściarz » 31 sie 2016, o 06:45

Mogę polecić stronę agrotech-poznan.com.pl bo wiem, że oni akurat są partnerem tej firmy i tam można kupić wszystko co potrzeba. Łącznie z najnowszymi modelami kosiarek :P
Szczęściarz

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody