Zabezpieczenie mieszkania.

Postautor: legalna_brunetka » 15 wrz 2016, o 19:11

Bardzo dużo, zwłaszcza w okresie zimowym, mówi się o zaczadzeniach zarówno w mieszkaniach, jak i domach jednorodzinnych. My oczywiście uważamy, ale tak do końca nie jestem pewna, czy nic się nie wydarzy. Pomyślałam o zabezpieczeniu w postaci czujnika, to chyba nie jest jakiś ekstremalnie drogi temat.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: IrmaMikołajska » 15 wrz 2016, o 22:00

Całkiem mało to kosztuje, a spokój jest nie do przecenienia. Jeśli masz rodzinę to pomyśl o nich, a nie o pieniądzach, chociaż te też są ważne dla wielu osób. Ale w takim przypadku to schodzą one na dalszy plan. Ja polecam Ci oczywiście jakiś wyrób z certyfikatem.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: legalna_brunetka » 16 wrz 2016, o 00:45

No zdaję sobie spraę, ale gdzie takie czujniki z certyfikatami znajdę, bo jakoś na miejscu jeszcze nie trafiłam. A pewni ich kilka będę potrzebowała.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: panHilary40 » 16 wrz 2016, o 01:45

Jeśli chodzi o takie czujki to polecam zajrzeć do tego sklepu http://e-mikas.com.pl/pl/c/Czujniki/30 i tam znajdziesz praktycznie wszystko potrzebne do ich montażu. Bezpieczeństwo ponad wszystko.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: legalna_brunetka » 16 wrz 2016, o 04:19

O dzięki dobra oferta i wszystko mają na miejscu. Szkoda, że tego wcześniej nie znałam, bo parę rzeczy by mi się przydało. Szukałam dobrego sklepu z armaturą, bo wszędzie generalnie to samo i bez rewelacji, a tutaj są swietne artykuły.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: golemZ » 16 wrz 2016, o 05:50

Sklep z prawdziwego zdarzenia jednym słowem. Pracując jako konserwator na osiedlu mieszkaniowym często potrzebuje na przykład narzedzi i tutaj je zawsze dostane. Ostatnio nietypowo klucze hydrauliczne potrzebowałem i tutaj bez problemu.
Awatar użytkownika
golemZ

Postautor: Horacy2 » 16 wrz 2016, o 06:04

To wazne, ze można gdzies dostać nawet najbardzo skomplikowane narzędzia. Oczywiście codziennie się tego nie kupuje, ale jak już jest potrzeba, to trzeba wiedziec, gdzie można to znaleć.
Horacy2

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody