Czy znajdę w Poznaniu meble do garderoby?

Postautor: Elle » 4 kwie 2017, o 18:45

Hej! Zawsze marzyłam o tym, by mieć własną garderobę :) Wiecie… wchodzi się do zupełnie odrębnego pomieszczenia, a tam szafa i tylko i wyłącznie ubrania, poukładane na półkach, zawieszone na specjalnych wieszakach… Teraz za sprawą mojego męża i taty mam szansę, by właśnie taką gardrobę mieć :) Mianowicie podzielili jeden pokój, który był po prostu za duży i nieustawny przez to, na jeden większy i mniejszy. Sam małżonek zaproponował, by tam tę garderobę zrobić, więc jak mogłabym odmówić :D Tylko za to zlecił mi zadanie, żebym znalazła odpowiednie meble. A tu zaczynają się już schody. Chyba, że Wy mi pomożecie :)
Elle

Postautor: Grotka » 4 kwie 2017, o 19:13

A po co ci właściwie taka garderoba? Nie masz szaf i komódek w sypialni? To jakaś ekstrawagancja dla mnie.
Grotka

Postautor: Horacy2 » 4 kwie 2017, o 20:51

To słówko widzę ostatnio staje się modne :) A ja już Ci tłumaczę, dlaczego garderoba może być przydatna. Chociażby z tego względu, że w momencie, kiedy się rano spieszysz, to wpadasz w panikę, zastanawiając się, gdzie też zsotawiłaś swoją sukienkę, czy aby nie jest w praniu, czy też mże na którejś półce? W przypadku garderoby wchodzisz i wszystko widzisz. Jeśli czegoś nie ma w danym miejscu to najzwyczajniej pewnie jest w praniu. Więc tu nie chodzi o „ekstrawagancję”, a raczej o praktyczne podejście do życia.
Horacy2

Postautor: Elle » 4 kwie 2017, o 23:12

Wszystko, co napisał kolega to oczywiście prawda i w dużej mierze chdzi mi o funkcjonalność… ale też i o wypchaniu garderoby nowymi ciuchami :) Też może po prostu zmieniłabym trochę przestrzeń w sypialni, jak się pozbędę z niej naszych ubrań, więc garderoba daje dodatkową możliwość zmiany przestrzeni wokół siebie. Do tego jednak potrzebuję materiałów, by taką garderobę stworzyć, a póki co, nikt nie zechciał mi nawet pomóc :(
Elle

Postautor: LowLowLow » 4 kwie 2017, o 23:20

nie bój nic ;) Jest świetny link z garderobami w Poznaniu. Kliknij sobie ten odnośnik: http://szafy-kuchnie.net/garderoby-2/ to będziesz mogła sobie obejrzeć ofertę doskonałej firmy z Poznania, która od lat dostarcza wyśmienite rozwiązania dotyczące tworzenia różnych przestrzeni, w tym też garderób. Tak naprawdę, taką garderobę można też zorganizować w swojej sypialni, jeśli ma się ją większą, choć rzeczywiscie wygospodarowanie osobnego pokoju jest lepszym rozwiazaniem. Tam w każdym raize znajdziesz nie tylko meble, ale i funkcjonalne dodatki, jak wieszaki na spodnie, krawaty, sukienki itp., najróżniejsze półki i szuflady. Słowem, wszystko, co do garderoby będzie potrzebne.
LowLowLow

Postautor: Elle » 5 kwie 2017, o 02:16

Wow… nigdy wcześniej tego sklepu nie widziałam, wygląda fajnie :)
Elle

Postautor: Horacy2 » 5 kwie 2017, o 05:06

Hm… To może i ja się skuszę? A jak to wszystko wygląda cenowo, orientujesz się może, kolego?
Horacy2

Postautor: LowLowLow » 5 kwie 2017, o 07:58

Najlepiej by było, jakbyś wszedł sobie na ich stronę główną, to jest http://szafy-kuchnie.net/, stamtąd sobie znajdziesz kontakty, ale jest też zakładka o kostach,jakie się ponosi przy zamawianiu takiej szafy. Też myślę, że warto to przejrzeć.
LowLowLow

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody