Potrzebna mi podświetlana reklama, u kogo najlepiej zamówić?

Postautor: CyklinONA » 18 maja 2017, o 00:16

Cześć! Otwieram swoją kawiarnię wymarzoną i marzy mi się do niej piękna, podświetlana reklama. Czy możecie mi polecić, gdzie ją najlepiej zamówić? Mam już gotowy projekt, wiem dokładnie jak ma to wyglądać, ale niestety nie mam pojęcia do kogo się najlepiej w tej sprawie zgłosić? Pomóżcie mi proszę bardzo, bardzo! Będę niesamowicie wdzięczna za wszystkie polecenia, o ile oczywiście będą sprawdzone, więc bardzo proszę nie kłamać i dawać linki albo namiary inny tylko na sprawdzone firmy :)
CyklinONA

Postautor: Elle » 18 maja 2017, o 03:06

Podświetlane reklamy są super, bardzo mi się podobają. Może lepiej pasują do jakiś pubów i klubów, ale do kawiarni też bardzo fajny pomysł :)
Elle

Postautor: CyklinONA » 18 maja 2017, o 03:55

Dziękuję bardzo :) Taka mi się właśnie marzy od zawsze jak tylko kiedykolwiek myślałam, że będę sobie otwierała kawiarnię i tak już mi zostało. Więc takiej szukam :)
CyklinONA

Postautor: Elle » 18 maja 2017, o 05:39

No i pięknie, trzeba być wiernym marzeniom!
Elle

Postautor: DionizyMałolepszy » 18 maja 2017, o 08:36

Trzeba, trzeba. Ja może nie będę tylko pomysłu chwalił, ale też coś polecę… Jeśli podświetlana reklama to tylko i wyłącznie tutaj: http://produktyreklamowe.com.pl/pl/content/31-reklama-swietlna. Dlaczego? Bo po pierwsze mają naprawdę dobre, konkurencyjne ceny, co jest bardzo ważne na tym rynku, gdzie ludzie chcą jakiś kosmicznych pieniędzy za te wszystkie reklamowe bajery, podświetlenia i nie tylko… Poza tym mają badzo fajną obsługę, która się zajmuje klientem od a do z, wszystko jest ustalone i dogadane, można mieć pewność, że wyjdzie to fajnie. No i po 3 to mają naprawdę dobre te produkty. Ja ich dostałem z polecenia i sam też polecam ich reklamy podświetlane, bo sa naprawdę porządne.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Grotka » 18 maja 2017, o 09:32

Popieram w stu procentach! Reklamy podświetlane od firmy http://produktyreklamowe.com.pl/. Bardzo dobre ceny i jeszcze lepsze usługi, naprawdę szczerze polecam! Piękne są te ich kasetony i banery podświetlane, bardzo ładnie rzucają się w oczy, jak ma się pomysł to go realizują naprawdę super, a jak nie to pomagają wymyślić i dopasować.
Grotka

Postautor: CyklinONA » 18 maja 2017, o 09:55

O, dziękuję Wam bardzo za polecenie w takim razie, zaraz sobie sprawdzę ich ofertę.
CyklinONA

Postautor: Grotka » 18 maja 2017, o 10:28

sprawdzaj, bo naprawdę warto, to śweitna firma i jak masz wymarzoną reklamę podświetlaną to najlepiej zrobić ją u nich, bo na pewno będzie idealna :)))
Grotka

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody