Oświetlenie do domu

Oświetlenie do domu

Postautor: słodko-gorzka87 » 10 lip 2018, o 04:50

Według mnie najlepiej wybrać lampy loftowe. Są one bardzo potrzebne, przede wszystkim w innowacyjnych pomieszczeniach. Teraz sporo moich koleżanek tak sobie planuje chałupę. Ja ostatnio w Internecie zauważyłam baner, na którym był napis: stylowe lampy wiszące nowoczesne. Przypuszczalnie lada chwila kupię sobie taką innowacyjną lampę, bo powinnam stwierdzić, że ładnie się prezentują. Ale obecnie nie mam kapuchy.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Oświetlenie do domu

Postautor: IrmaMikołajska » 10 lip 2018, o 05:02

Ludzie decydują się na różne połączenia. Wiem to ze swojego przykładu. Jeszcze niedawno sama szukałam interesujących sposobów. Kocham ozdabianie chaty. Kocham łączyć ze sobą różnorodne style. Więc niedawno połączyłam ówczesny styl z klasyką i dałam do salonu klasyczne lampy vintage. Powiem, że sama byłam mile zdziwiona efektem końcowym. Oprócz tego dużo moich bliskich podpytywało mnie jak połączyłam te style. Naprawdę warto chwilami zaszaleć i skusić się na coś innowacyjnego. Teraz rozmyślam, żeby coś zmienić w naszej kuchni. :D
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Oświetlenie do domu

Postautor: BrunetZielony » 10 lip 2018, o 05:47

Multum społeczeństwa kusi się na zakup stylowych lamp. Niedawno z małżonką wykonywaliśmy remont salonu. Bardzo chcieliśmy też wymienić oświetlenie. Najpierw myśleliśmy postawić na klasykę i zamówić lampy sufitowe, jednak zdecydowaliśmy się głównie na oryginalne lampy stojące do salonu. Powiem, że to było świetne rozwiązanie. Uwielbiam wieczorami oglądać telewizję, a momentami światło jest potrzebne, dlatego taka wygaszona lampa pełni wszelkie moje kryteria. Rozmyślamy jeszcze nad kupnem czegoś tego rodzaju do sypialni. Chwilami taki intymny klimat jest potrzebny. ;)
BrunetZielony

Oświetlenie do domu

Postautor: CyklinONA » 10 lip 2018, o 08:10

Wspaniałe oświetlenie zapewniają ładne i nowoczesne lampy stojące. Ja chyba wkrótce kupię sobie taką lampę, bo swego czasu ujrzałam taką lampę u koleżanki. Muszę powiedzieć, że ciut przeczytałam o lampach. W szczególności pasjonuje mnie ich image. Co niemiara przeczytałam w dziale internetowym tj.: lampy wiszące nowoczesne. Tam były rozmaite dane o nich, zatem wiele się dowiedziałam.
CyklinONA

Wróć do Remonty, budownictwo, ogrody