Czy opłaca się trzymac kwiaty w bierze?

Postautor: DionizyMałolepszy » 16 maja 2016, o 02:47

hej, biuro naszej firmy mieści się w Krakowie, ale w sumie to mało istotne, chcałem zapytać co sądzicie o trzymaniu kwiatów w biurze, pracwnicy mnie namawiają, ale w sumie nie wiem czy to się oplaca?
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: CyklinONA » 16 maja 2016, o 03:49

Nie bardzo rozumiem w czym problem i w jakim sensie czy się oplaca?zysku finasowego ci nie przynsie:))) Ale są inne korzyści ociepli to wnetrze biura i pracownikom oraz Twoim kontrahentom bedzie przyjemniej, dobrze zaopatrzonych kwiaciarni w Krakowie jest pod dostatkiem i oferuja one calkim niewygórowane ceny i rabaty dla firm więc do dzieła!
CyklinONA

Postautor: zaskroniecXX » 16 maja 2016, o 06:30

Wygórowane czy nie po co w ogóle płacić i czas tracić na wybór roślin, pracownicy chcieli kwiatki, to niech oni coś do biura przyniosą i też będzie zelono.
zaskroniecXX

Postautor: DionizyMałolepszy » 16 maja 2016, o 07:29

Nie, to w ogóle nie chodzi o pieniadze ani o czas. Takie kwity można zamowic okazyjnie internetowo albo na telefon, zamówione kwiaty na telefon Kraków i okolice kwiaciarnie obsluguja z darmowa dostawa. Bardziej mi chodzilo o to, ze kłopot jest z pielęgnacja takich kwiatków, co w niedziele czy świeta albo przy pokazji jakichs wyjazdów, co wtedy?
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: CyklinONA » 16 maja 2016, o 10:09

Bez przesady, podlanie kwiatków to nie jest taki wielki problem, a w razie czego niektóre kwiciarnie oferują pielęgnacje zakupionyvh u nich roslin.
CyklinONA

Wróć do Różne