Poszukiwana sprawdzona firma zajmująca się czyszczeniem mebli oraz praniem kanap w Poznaniu

Poszukiwana sprawdzona firma zajmująca się czyszczeniem mebli oraz praniem kanap w Poznaniu

Postautor: legalna_brunetka » 7 lut 2017, o 02:03

Witam. Jakiś czas temu kupiliśmy do domu nowy zestaw mebli. Niedawno zauważyliśmy, że na kilku krzesłach i na kanapie pojawiły się obrzydliwe plamy (to pewnie przez mojego ukochanego, ma zwyczaj jedzenia na kanapie…). Dlatego też szukamy jakiejś specjalistycznej firmy, która pomoże usunąć zanieczyszczenia. Proszę o Wasze rekomendacje.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: zimowaPani » 7 lut 2017, o 04:20

Spośród firm oferujących pranie kanap w Poznaniu to na 100% polecam ecomyjnia-poznan.pl. Kilka razy korzystałam z ich usług i muszę przyznać, że wszystko było w porządku. :) Przyjechali, wyczyścili, wystawili rachunek (ceny bardzo przystępne) i tyle. Żadnej uciążliwości.
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: panHilary40 » 7 lut 2017, o 06:12

Hej. Ja też z Wielkopolski i też korzystałem z ich usług. Tutaj nawet masz linka: http://ecomyjnia-poznan.pl/dla-domu/czyszczenie-kanap/ . Sam znalazłem ich bez żadnych rekomendacji, wpisując w wyszukiwarkę: „pranie kanap Poznań”. No ale jak już wykonali usługę, to postanowiłem, że będę ich polecał. :)
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: legalna_brunetka » 7 lut 2017, o 07:22

Ooo, bardzo Wam dziękuję. Widzę, że różne usługi oferują, to może od razu wyczyszczą tapicerkę w samochodzie mojego małżonka. Niby taki powód do dumy, wizytówka mężczyzny, a w środku plam co niemiara. Już widzę jego minę, jak mu to oznajmię.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: panHilary40 » 7 lut 2017, o 09:23

Bardzo proszę. Ale może samochodem nie zajmuj się bez wiedzy męża, żeby porządki Wam na złe nie wyszły. :)
Awatar użytkownika
panHilary40

Wróć do Różne