Ceny treningu personalnego w Krakowie – opłaca się?

Postautor: zimowaPani » 25 kwie 2017, o 02:29

Jakie są ceny trenerów personalnych w Krakowie i czy uważacie, że to dobra inwestycja? Jak to było z Wami – poszliście raz, zdecydowaliście się na więcej, a może w ogóle nigdy jeszcze tego nie próbowaliście? Zachęcam do dyskusji.:)
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: IrmaMikołajska » 25 kwie 2017, o 05:27

Wiesz co, moim zdaniem się opłaca. Poszłam pierwszy raz i gratis wykonali mi analizę składu ciała – pomyślałam trochę, ale stwierdziłam, że bardzo mi się podoba ich wizja treningu i zdecydowałam, że chcę więcej… Ceny wcale nie są takie wysokie, więc spoko, za to efekty przerastają oczekiwania.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: Karkonosz » 25 kwie 2017, o 07:57

Dla sportowca to raczej absolutna konieczność.;) No bo wiesz, musimy dbać o swoje mięśnie. Tym bardziej, że konkurencja nie śpi, a ciągle powstają nowe sposoby na trening, tak jak chociażby EMS. W sporcie akurat ceny liczą się najmniej (no powinno tak być…), ale faktycznie można znaleźć lepsze, tańsze oferty. Trzeba tylko poszukać.
Karkonosz

Postautor: zimowaPani » 25 kwie 2017, o 08:42

A może polecicie mi jakieś konkretne studio w Krakowie? Ja nie z perspektywy sportowca, ale te lepsze i tańsze oferty, o których wspomniał kolega wyżej, to mnie zdecydowanie interesują.:D Pytanie czy sama potrafię je znaleźć.;)
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: Karkonosz » 25 kwie 2017, o 09:23

Podam Ci link do strony mojego studia: studiosynergy.pl/cennik/, mają tam podany cennik. Myślę, że ta cena treningu personalnego w Krakowie jest bardzo atrakcyjna. Jak chcesz na początku tylko na wypróbowanie to mogę polecić pakiet charytatywny, trenuję pomagam. Przy okazji zrobisz coś dobrego.;) Ja mam pakiety długoterminowe.
Karkonosz

Postautor: zimowaPani » 25 kwie 2017, o 10:36

Wygląda to dosyć fajnie. Faktycznie ten pakiet z pomaganiem wygląda fajnie, a no i nie jest wcale drogi… Chyba lepiej się na niego zdecydować, niż na normalne, pojedyncze wejście. W ogóle widzę, że mają też pakiety dla par. Korzysta ktoś?:D Chętnie namówiłabym swojego chłopaka, tak dla zdrowia chociaż…
Awatar użytkownika
zimowaPani

Postautor: CyklinONA » 25 kwie 2017, o 12:44

Ja ze swoim mężem chodzę razem na treningi.;) Oboje jesteśmy dosyć aktywni i dbamy o siebie. Fajnie mieć wspólne hobby. Mamy 4 wejścia w miesiącu na osobę i powiem wam, że jest naprawdę fajnie. Szczególnie poza sezonem urlopowym, kiedy człowiek nie ma tej motywacji, by ćwiczyć…
CyklinONA

Wróć do Różne