Szukam brakujących modeli.

Postautor: panHilary40 » 23 maja 2016, o 00:54

Moi drodzy, niech mi ktos powie gdzie jest naprawdę dobry sklep modelarski. Szukam i szukam i znaleźć nie mogę. Chodzi mi właściwie o jedną rzeczy – S-boat z serii Airfix. Zaraz mnie coś naprawdę trafi, brakuje mi tego jednego elementu, żeby zacząć je sklejać z synem. Obiecałem, że zbiorę całą kolekcję zanim się za to zabierzemy i ciągle musimy zwlekać.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 23 maja 2016, o 01:53

No ładnie, to się nie obiecuje takich rzeczy na zaś, bo co by było jakbyś nie mógł tego w ogóle znaleźć? Podam ci linka do sklepu chociaż do innej serii, do tej, którą ja się interesuję: http://agtom.eu/1086_italeri. Bardzo porządne odwzorowanie a wręcz w innym oknie można dokupić odpowiednie smary i brudy,żeby wyglądało jeszcze baedziej rzeczywiście. No lepiej chyba nei trafisz.
zaskroniecXX

Postautor: panHilary40 » 23 maja 2016, o 04:24

Fantastyczna wiadomość, w końcu będę mógł się za to zabrać. Muszę przyznać, że byłem w lekkim szoku, że modelarstwo jednak trochę straciło zainteresowania wśród zapaleńców, kiedy ja byłem młody to marzyłem o tym, żeby coś takiego u siebie mieć tylko że nie miałem na to pieniędzy. Wtedy to było takie drogie a teraz... aż dziw, że nie ma więcej ludzi, którzy się tym zajmują.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: zaskroniecXX » 23 maja 2016, o 06:41

No nie wiem czy mogę się zgodzić. U mnie w pracy większość facetów się tym interesuje. Największy hit kuchennych rozmów – Trumpeter, a co, a jak, a kiedy i co jeszcze. Także ja nie zauważyłem osobiście jakiegoś wielkiego spadku zaiteresownia.
zaskroniecXX

Wróć do Naszym hobby jest...