Korzystanie z mąki z tapioki bio – pytanie o dobrej jakości produkty

Postautor: CyklinONA » 7 lip 2017, o 03:02

Bardzo chciałabym korzystać w domu z takiej mąki, która została wykonana z tapioki. To podobno jest bardzo zdrowe, ale niestety mam pewne wątpliwości związane z kupowaniem tego. Chodzi o to, że nie mam pewności czy produkty dostępne na rynku faktycznie zawierając w sobie tapiokę, nie mam zielonego pojęcia czym się kierować. Pomożecie? W ogóle faktycznie jest to zdrowe?
CyklinONA

Postautor: DionizyMałolepszy » 7 lip 2017, o 04:08

Tapioka ogólnie rzecz biorąc nie zawiera cholesterolu oraz powinna nie mieć w sobie także glutenu. Z drugiej jednak strony pamiętaj, że jest w zasadzie z minimalną ilością białka, a i tak w sumie nie ma smaku, korzystając z niej trzeba wszystko bardziej doprawiać.
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Postautor: Elle » 7 lip 2017, o 04:26

Producenci spożywki muszą na opakowaniach podawać dokładnie co znajduje się w danym produkcie. Jeśli tapioka jest na szarym końcu listy to masz odpowiedź na ile produkt jest naturalny i zdrowy. Tak chyba najłatwiej sprawdzać wartość konkretnego produktu.
Elle

Postautor: CyklinONA » 7 lip 2017, o 05:49

Heh, na tym co ja widziałam w sklepie nie było informacji o tym ile czego w składzie. Tylko, że tapioka i tyle, sama nie wiem kurcze…
CyklinONA

Postautor: Grotka » 7 lip 2017, o 05:59

Jak chcesz kupować faktycznie zdrowe i w pełni naturalne produkty to polecam zajrzeć sobie tuaj http://www.owocowyswiat.pl/kategoria-skrobie-64.html. Tam masz produkty, których szukasz, ale na tym nie koniec listy. Oprócz takich rzeczy jak tapioka bio sklep ma bowiem pełen przegląd różnorodnych produktów spożywczych ekologicznych, bez dodatku chemii i innych dziwnych rzeczy. Warto, dają nawet gwarancję jakości.
Grotka

Postautor: CyklinONA » 7 lip 2017, o 08:59

No nie powiem, baaaaardzo mi pomogłaś moja droga. Gorące dzięki, teraz mogę spokojnie sobie zamawiać to co potrzebuję.
CyklinONA

Wróć do Naszym hobby jest...