Jak sprawdzić czy firma szkoleniowa jest kompetentna?

Postautor: Wszystka » 7 wrz 2016, o 23:45

Witam. Potrzebuję pomocy w sprawdzeniu czy dana firma szkoleniowa jest kompetentna. Polecono mi zapisac grupę pracowników na szkolenie, znalazłam bardzo ciekawą firmę z dobrą ofertą ale zanim przystąpię do konkretów to potrzebuję potwierdzenia które utwierdziłoby mnie w przekonaniu ze dobrze wybieram. Z góry serdecznie dziekuje za pomoc.
Wszystka

Postautor: panHilary40 » 8 wrz 2016, o 01:32

hej, polecam sprawdzić czy ta firma figuruje w ICF Polska. Jest to federacja szkoleniowców o zasiegu miedzynarodowym, która zrzesza samych profesjonalistów znających się na swojej pracy. Zanim udam się na jakieś szkolenie zawsze sprawdzam firmę, coacha pod tym względem i nie byłem zawiedziony bo znajdowanie się tam zobowiązuje do wysokiej jakości przekazywanej wiedzy.
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: IrmaMikołajska » 8 wrz 2016, o 03:06

Czy ktoś mi wytłumaczy fenomen tych szkoleń? Wydaje mi się to bardzo podejrzane bo po rozmowach z osobami które na takie rzeczy uczeszczaja czuje sie jakby gadała z sekciarzami.
Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: SonnyBuckett19 » 8 wrz 2016, o 05:42

Fenomen? Szkolenia w różnych dziedzinach były od zawsze, nie bardzo rozumiem co masz na myśli? Może po prostu rozmawiałaś z osobami które napompowały się pozytywną energią i chciały przelać na ciebie dobre emocje? Wracając do tematu to dobrze jeszcze sprawdzić jakie opinie mają dane firmy szkoleniowe. Mi osobiście takie formy rozwoju bardzo pomagają co widać po moim związku i finansach wiec ja kolezanki naprawde nie rozumiem, pozdrawiam.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: legalna_brunetka » 8 wrz 2016, o 07:02

Również uważam że dobry coaching to swietna metoda na proadzenie sobie z trudnosciami. Zaoszczedziło mi to wiele czasu bo łatwiej rozwijać się w jakiejś dziedzinie kiedy ktoś ci powie w którym kierunku patrzeć i którędy iść. Byłam na wielu szkoleniach w swoim życiu i patrzac na to z perspektywy czasu na pewno nie załuję.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: Wszystka » 8 wrz 2016, o 09:04

Dziękuję za pomoc, temat do zamknięcia.
Wszystka

Wróć do W szkole i na szkoleniu