Które szkolenia miękkie w Poznaniu uważacie za najbardziej interesujące?

Postautor: BrunetZielony » 4 kwie 2017, o 03:08

Witam. Zauważyłem, że ostatnio sporą popularnością wśród firm cieszą się szkolenia miękkie. Ja niedawno rozwinąłem swoją firme i teraz jestem zainteresowany wzięciem udziału w szkoleniach miękkich dla osób zarządzających firmą i nie tylko. Które tego typu szkolenia w Poznaniu uważacie za najbardziej interesujące?
BrunetZielony

Postautor: zaskroniecXX » 4 kwie 2017, o 04:08

Jak dla mnie najciekawsze są szkolenia z komunikacji oraz szkolenia sprzedażowe. Jest to bardzo dobra propozycja dla menedżerów oraz przedsiębiorców.
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 4 kwie 2017, o 05:56

A ja znalazłem bardzo ciekawe szkolenia miękkie w Poznaniu na temat szybkiej nauki języka obcego. Szczegółowy opis tego szkolenia znajduje się pod adresem internetowym
http://trainbrain.com.pl/2017/03/01/sprawdzone-sposoby-na-szybsza-nauke-jezyka-obcego/. Uważam, że jest to bardzo przydatne szkolenie dla osób zarządzających firmami, szczególnie dla tych, którzy mają partnerów biznesowych poza granicami naszego kraju.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: BrunetZielony » 4 kwie 2017, o 07:14

Dzięki za propozycje. Szczególnie zainteresowały mnie szkolenia z komunikacji oraz te, których celem jest szybka nauka języka obcego. Kto prowadzi te ostatnie?
BrunetZielony

Postautor: SonnyBuckett19 » 4 kwie 2017, o 07:29

Szkolenia z szybkiej nauki języków obcych organizowane są przez sprawdzoną firmę coachingową z Poznania. Prowadzi je akredytowany coach ICF i jednocześnie poliglota, który biegle włada aż osmioma językami. Jest specjalistą w zakresie wielojęzyczności, przemawiania publicznego oraz rozwoju osobistego.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: BrunetZielony » 4 kwie 2017, o 08:36

Chętnie nawiąże współpracę z tym coachem. Myslę, że mógłbym sporo się od niego nauczyć i to nie tylko w zakresie nauki języków, ale również w obszarze wystąpień publicznych oraz rozwoju osobistego i zawodowego.
BrunetZielony

Wróć do W szkole i na szkoleniu