Oświadczyny

Oświadczyny

Postautor: DionizyMałolepszy » 7 kwie 2016, o 01:43

Witam wszystkich forumowiczów. Jestem ze swoją dziewczyną, Malwiną, już trzy lata. Wiem, że jest to ta jedyna i chciałbym spędzić z nią już całe moje życie. Oboje mamy po 25 lat, jesteśmy po studiach i kreujemy swoje ścieżki zawodowe. Jesteśmy samodzielni, choć jeszcze razem nie mieszkamy. Ja mieszkam sam, ona z koleżanką, bo robi jeszcze doktorat. Moja zdolna :). Od kilku tygodni zastanawiam się, jak powinny wyglądać oświadczyny. Macie jakieś pomysły? Co spodoba się kobiecie?
Awatar użytkownika
DionizyMałolepszy

Oświadczyny

Postautor: panHilary40 » 7 kwie 2016, o 04:11

Teraz to nie wiem, kiedyś myślałem że liczy się sam fakt, że chcesz spędzić życie z kobietą i reszta jest nieważna. Moja dziewczyna ogląda serial Pierwsza Miłość i tam koleś ze spadochronu wyskoczył, i w ten sposób się oświadczył. Mamy więc zawyżoną poprzeczkę… Moja Justyna pewnie też się spodziewa, że wykonam coś tak spektakularnego.
Awatar użytkownika
panHilary40

Oświadczyny

Postautor: zaskroniecXX » 7 kwie 2016, o 05:53

Ja myślę, że nadal liczy się nastrój. Zabierz ją na kolację do najbardziej eleganckiej restauracji i oświadcz się jej przy ludziach. Poczuje się wyróżniona, otoczenie będzie jej zazdrościć.
zaskroniecXX

Oświadczyny

Postautor: CyklinONA » 7 kwie 2016, o 06:24

Ja z kolei myślę, że to powinno być bardziej intymne. Podczas urlopu na przykład. Zabierz ją na wypoczynek nad jeziorem z Brzezina - Agroturystyka Wielkopolska to dobry traf – morze bywa przereklamowane. Zresztą jeśli chodzi o ośrodek wypoczynkowy Wielkopolska spełnia wszystkie wymagania, albowiem domki są nad jeziorem. Zajrzyj zresztą na stronę brzezina-agroturystyka.pl/ i sam się przekonaj, jak to wszystko wygląda. Myślę, że warto zrobić to w takim miejscu.
CyklinONA

Oświadczyny

Postautor: Elle » 7 kwie 2016, o 07:04

Chciałeś rady kobiety? Proszę bardzo. Ja zgadzam się z koleżanką wyżej. Tylko spójrz: http://www.brzezina-agroturystyka.pl/oferta/. Już samo to, że zabierzesz Malwinę w takie miejsce, będzie dla niej przyjemnym przeżyciem, a gdy się jej tam oświadczysz, zapamięta to do końca życia.
Elle

Wróć do W podróży i na turystycznym szlaku