Zorganizowana wycieczka do Izraela

Postautor: IrmaMikołajska » 15 gru 2016, o 04:03

Dzień dobry. Wraz z mężem planujemy wyjazd do Izraela połączony ze zwiedzaniem np. Palestyny. Chcemy przeżyć taką pielgrzymkę do Ziemi Świętej, ponieważ słyszeliśmy, że jest to niezapomniane przeżycie. Oczywiście interesuje nas wyprawa zorganizowana przez jakieś biuro. Czy możecie nam jakieś polecić?

Awatar użytkownika
IrmaMikołajska

Postautor: SonnyBuckett19 » 15 gru 2016, o 05:32

Witam. Wiele biur podróży oferuje takie wycieczki. Ja jednak zdecydowałem się na katolickie biuro podróży Misja Travel, które posiada bardzo szeroki wybór takich wycieczek z wieloma atrakcjami. Wybierając Izrael wycieczki organizowane przez te biuro na pewno Was zadowolą!
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: słodko-gorzka87 » 15 gru 2016, o 07:39

Witaj. Również mogę Ci serdecznie polecić to biuro podróży. Byłam z nimi już na kilku pielgrzymkach, a teraz zastanawiam się nad wyprawą do Gruzji, którą także posiadają w ofercie. Dla zainteresowanych tutaj można obejrzeć ich ofertę: http://www.misjatravel.pl/wycieczki-55 - myślę, że jest naprawdę rewelacyjna i co fajne, odbywa się w małych grupach.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: Szczęściarz » 15 gru 2016, o 09:19

Hej! Byłem wraz z żoną ze wspomnianym biurem na wycieczce do Izraela i wspominamy to bardzo dobrze. Zwiedziliśmy ogrom rzeczy, odwiedziliśmy także Palestynę i Jordanię.
Szczęściarz

Wróć do W podróży i na turystycznym szlaku