Która firma przewozowa jeździ do wielu niemieckich miast?

Postautor: zaskroniecXX » 20 sty 2017, o 03:53

Kiedyś znałem taką fajną firmę, która zwoziła klientów do Niemiec, a konkretnie do Berlina. Teraz już ta firma nie istnieje i nie bardzo wiem do kogo się mogę zwrócić ,jeśli chodzi o zlecenie transportu na trasie Polska – Niemcy. Chciałbym trafic na podobnie dobrą firmę, ale która jezdzi przynajmniej do kilkunastu miast.
zaskroniecXX

Postautor: SonnyBuckett19 » 20 sty 2017, o 05:34

To powoli zaczyna wyglądać jak stała trasa środkami komunikacji tyle, że nie miejskiej, a po państowej :))) Jest w czym teraz wybierać, bo można się dostac w praktyczniekażdy punkt nie tylko Niemiec, ale i całej Europy. To zrozumiałe, że do Niemiec jeździmy jako Polacy najczęściej, w końcu to nasz najbliższy sąsiad.
Awatar użytkownika
SonnyBuckett19

Postautor: słodko-gorzka87 » 20 sty 2017, o 07:59

Pewnie dlatego nie ma już tej firmy na rynku, że mielu tylko jeden kierunek, jesli chodzi o trasę, a trzeba przecież poszerzać swoją działalność. Na przykład zaglądając tutaj http://domibus.pl/ można się przekonać ile tak naprawdę miast można odwiedzic podczas jednego kursu. To wszystko ze względu na dobro klienta.
Awatar użytkownika
słodko-gorzka87

Postautor: zaskroniecXX » 20 sty 2017, o 08:40

No pewnie i tak było z tym upadkiem firmy, chociaż nigdy się tym tematem nie interesowałem.
zaskroniecXX

Postautor: legalna_brunetka » 20 sty 2017, o 09:09

Firma jest pewna jak mało kto, bo od lat tworzy swoją pozycje na rynku. Dzięki zaangażowaniu pracowników i dobrej flocie klienci zawsze wracają na kolejne przejazdy, które zawsze są wzbogacone o jakiś ciekawy element.
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: Grotka » 20 sty 2017, o 09:44

Kiesyś miałam okazję jechać z tą firmą. Oferują przewozy do Magdeburga, a ja włąśnie tam miałam rodzinę. Obecnie nie muszę tam jeździć bo sama zamieszkałamw tym pięknym mieście...Od dawna chodziła mi po głowie emigracja na zachód, aż w końcu decyzja została podjęta.
Grotka

Wróć do W podróży i na turystycznym szlaku