Czy można kupić części rowerowe w outlecie?

Postautor: panHilary40 » 15 lis 2017, o 05:39

Są różne outlety odzieżowe, spożywcze, czy nawet samochodowe, ale nigdy nie słysząłem o outlecie rowerowym. Może Wy słyszeliście o takim sklepie, gdzie można kupić części do rowerów w niskich cenach. Ta ostatnia opcja, nie ukrywam, że mnie najbardziej interesuje, tym bardziej, że lubię inwestować w siebie i w sprzęt na jakim jeżdżę :)))
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: legalna_brunetka » 15 lis 2017, o 06:48

No to od razu uderzaj tutaj http://rowerowy-raj.pl/76-outlet i zobaczysz o czym mówię. W takim miejscu dostaniesz nie tylko części rowerowe, ale także i ubrania, które akurat do jazdy rowerowej się przydają. Szczególnie wtedy, gdy trzeba pojechać w dalszą drogę. Polecam też oczywiście części rowerowe outlet wydaje się być dla każdego miłośnika jednośladów :)))
Awatar użytkownika
legalna_brunetka

Postautor: panHilary40 » 15 lis 2017, o 07:36

Tak jak wspomniałem bardzo lubię w siebie inwestować, a akurat inwestycja w ubrania rowerowe jest jak najbardziej na miejscu. Super miejsce z tego co widzę, no i ceny są takie jak w outlecie być powinny :)))
Awatar użytkownika
panHilary40

Postautor: Grotka » 15 lis 2017, o 08:22

Ty doszedłeś do takich wniosków jeszcze przed zakupami, a ja Ci mogę to potwierdzić, jako stała klientka i aktywny rowerzysta. Przez kilka lat szukałam miejsce, gdzie będę mogła kompleksowo wyposażyć siebie i rodzinę w same rowery, ubrania czy gdzie będę mogła kupić części, no i w końcu to miejsce znalazłam.
Grotka

Postautor: Elle » 15 lis 2017, o 09:34

No teraz to nic trudnego. Wystarczy wejść na forum takie jak to i masz od razu gotową odpowiedź, bo ludzie lubią dzielić się dobrymi informajcmai, a Ta bez wątpienia do takich należy :)))
Elle

Postautor: BrunetZielony » 15 lis 2017, o 12:26

No jasne, że tak, bo ludzie lubią oszczędności, a tym bardziej je lubią jeśli są one spore :))) Ja też z resztą...
BrunetZielony

Wróć do W podróży i na turystycznym szlaku