Strona 1 z 1

Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Post: 30 sie 2016, o 00:48
autor: legalna_brunetka
Cześć wszystkim. Przyszedł czas na niezbędnik kobiecych witamin i suplementów. Chciałabym się was wypytać, jakiego typu środki wy stosujecie do tego, aby poczuć się nieco lepiej i zadbać o swoje zdrowie i wygląd. Proszę was o poważne odpowiedzi i podpowiedzi w zakresie specyfików suplementów witamin i nie tylko. Jest to dla mnie istotny temat ze względu na łamliwość moich włosów, zły stan skóry i paznokcie, które się już nie rozdwajają a roztrajają. Porada będzie dla mnie istotna. Piszcie

Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Post: 30 sie 2016, o 03:08
autor: IrmaMikołajska
tylko kolagen…

Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Post: 30 sie 2016, o 03:33
autor: słodko-gorzka87
Cześć też miałam podobnie. Też mi wiecznie wypadywały włosy, ale cera była największym moim kompleksem. Postawiłam na dobre preparaty witaminowe i kolagen naturalny w tabletkach. Uważam, że nie ma lepszego specyfiku dla kogoś, kto chce w końcu dbać o siebie. Mnie te produkty bardzo pomogły. Włosy są o wiele piękniejsze, skóra promienna i co najważniejsze wyglądam młodziej, przynajmniej tak mój chłopak mówi :D Pozdrawiam.

Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Post: 30 sie 2016, o 04:32
autor: Wszystka
Hej laski, a nie wiecie czasem jak się nazywa ten kolagen. Bo ja tak szukam, szukam i tyle tych produktów jest, a nie wiem, który jest dobry. Nie chcę kupić czegoś, co będzie jedynie imitacją, wolałabym się oprzeć na czymś, co ma jakiś wpływ na stan zdrowia i w ogóle. Koleżanki też mi polecały właśnie kolagen, ale niestety nikt nie umiał powiedzieć niczego konkretnie.

Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Post: 30 sie 2016, o 06:06
autor: Elle
Cześć. Ja mogę śmiało z ręką na sercu polecić produkty kolagenowe marki Colvita. Bardzo dobry produkt, świetna cena i działanie. W ogóle uważam, że stosowanie suplementów zwłaszcza w dzisiejszych czasach jest ważne, bo wiadomo, że to nigdy nie ma się czasu na to, aby zjeść tyle warzyw czy owoców, co się powinno spożywać.

Produkty niezbędne dla każdej kobiety

Post: 30 sie 2016, o 08:33
autor: Grotka
racja, ja też tak uważam, trzeba sobie uzupełnić niedobór witamin. A z tego, co wiem, kolagen nie jest dostępny w żadnej diecie,więc tym bardziej trzeba go stosować. Jeśli ktoś szuka to znalazłam fajny sklep z produktami typowo kolagenowymi kolagenowysklep.pl, widziałam, że były tam kremy, kapsułki, więc coś na pewno wybierzecie sobie laski. Ja już mam serum kolagenowe i bardzo sobie chwalę. Pozdrowienia.