Strona 1 z 1

Pozycjonowanie stron - komu warto zlecić takie zadanie?

Post: 2 wrz 2019, o 02:56
autor: SonnyBuckett19
Totalnie nie znam się na pozycjonowaniu stron. Chciałabym jak najszybciej zlecić to zadanie profesjonaliście, ale niestety nie znam nikogo godnego zaufania, wolałabym najpierw zapoznać się z opiniami, zanim zdecyduję się na coś konkretnego. Planuję dłuższą współpracę, dlatego zależy mi również na przystępnej cenie, ale przede wszystkim na najlepszej jakości i skuteczności. Jakieś pomysły?

Pozycjonowanie stron - komu warto zlecić takie zadanie?

Post: 2 wrz 2019, o 04:25
autor: Grotka
Miałam takie same oczekiwania jak Ty. Ja zleciłam pozycjonowanie firmie, która wykonywała moją stronę internetową, uznałam że to będzie bardzo spójne działanie. Skoro agencja angażowała się w ten projekt od początku, to chciałam aby poprowadziła go do końca.

Pozycjonowanie stron - komu warto zlecić takie zadanie?

Post: 2 wrz 2019, o 05:15
autor: Elle
Hejka! Koniecznie przeczytaj opinie Grupa TENSE ma długą działalność, poznasz mnóstwo historii osób, które miały podobne oczekiwania, jak Ty. Pozycjonowanie to złożony proces, do którego musi podejść osoba doświadczona i wykwalifikowana, a w przypadku tej firmy tak właśnie się dzieje. Na pewno szybko potwierdzisz moje słowa, że od początku współpracy z agencją czujesz, że masz do czynienia z kimś, kto zdecydowanie zna się na swojej pracy.

Pozycjonowanie stron - komu warto zlecić takie zadanie?

Post: 2 wrz 2019, o 06:35
autor: IrmaMikołajska
Ja także miałam do czynienia z tą firmą i nigdy nie powiem o niej złego słowa. Mogę śmiało powiedzieć, że zawdzięczam jej większość moich sukcesów zawodowych, ponieważ nie da się ukryć, że skuteczne pozycjonowanie strony znacząco wpływa na zyski firmy.