Strona 1 z 1

Biżuteria dla kobiety

Post: 10 lip 2016, o 18:45
autor: CyklinONA
Dzień dobry. W sumie to nie powinnam zakładać tematu, a jako kobieta sama sobie powinnam odpowiedzieć. Chodzi oczywiście o upominek dla matki. To kobieta z klasą. Chciałabym jej podarować coś odpowiedniego ego. W życiu bardzo mi pomogła. Troską, miłością, wsparciem, doświadczeniem życiowym i dobrym słowem, kiedy inni wylewali na mnie pomyje. Chciałabym jej podarować wyjątkowy prezent, symboliczny, by podziękować za to, że nie złamała się i nie przestała mnie kochać, nawet kiedy byłam na życiowym zakręcie. Niestety nie znam się na bizuterii, nie noszę. Podpowiedzcie co jest odpowiedniego dla babki z klasą, elegancką i wykwintną?

Biżuteria dla kobiety

Post: 10 lip 2016, o 19:30
autor: DionizyMałolepszy
Witam. Na temat biżuterii trochę się dokształciłem, bo mam trzy córki i cudowną żonę. Wszystkie moje kobiety zasługują na to co najlepsze. Podarowałem już kolię kolczyki, moje córki uwielbiają bransolety. Pierścionków też się trochę już nakupowałem. Myślę, że dla matki coś z takiej biżuterii było by odpowiednie.

Biżuteria dla kobiety

Post: 10 lip 2016, o 22:13
autor: Elle
Hejka. Ja swojej mamie podarowałam ostatnio elegancki zegarek. Taki ze zdobieniami pozłacanymi. Myślę, że to pomysł na niebanalny prezent i biżuterię nienatarczywą jednocześnie. Sama też bym chciała dostać taki upominek kiedyś od kogoś bliskiego ;)

Biżuteria dla kobiety

Post: 11 lip 2016, o 00:04
autor: CyklinONA
Zegarek to nawet niekiepski pomysł. A moglibyście dać namiar na dobry sklep, gdzie można kupić eleganckie zegarki, cena w sumie nie jest dla mnie przeszkodą, zależy mina tym, aby taki upominek miał swoją wartość, przede wszystkim sentymentalną.

Biżuteria dla kobiety

Post: 11 lip 2016, o 00:13
autor: panHilary40
Witam. Ja mogę podać namiar na sklep kraff.pl, mają ciekawe produkty galanteryjne. Wybór zegarków jest ogromny, także z pewnością coś dopasujesz do siebie, a w zasadzie dla swojej mamy. Ja tam kupowałem zegarek dla siostry na trzydzieste urodziny, bo teraz taka moda, że ludzie wyprawiają każde pełne urodziny. Ja niestety przegapiłem ten wiek :D

Biżuteria dla kobiety

Post: 11 lip 2016, o 03:04
autor: Grotka
Mnie osobiście zegarki też się podobają. Myślę, że to pomysł bardzo oryginalny. Można wybrać bardzo efektowną lub klasyczną formę tej biżuterii, bo dla pań (według mnie) to bardziej biżuteria jak sam zegarek.

Biżuteria dla kobiety

Post: 11 lip 2016, o 05:55
autor: MinA
A mnie się zegarki nie podobają i nie są praktyczne.

Biżuteria dla kobiety

Post: 11 lip 2016, o 06:29
autor: golemZ
Nie chciałbym powiedzieć „typowa kobieta”, ale dla wiele z Was rzeczywiscie czas jest bardzo względny dlatego zegarek jest nieprakyczny. Luz :P Ja uważam, że to świetny pomysl, bo punktualność jest zawsze w cenie, a taki zegarek pomaga się jej trzymac.