Strona 1 z 1

Firma z kompleksową usługą

Post: 16 lut 2016, o 07:26
autor: panHilary40
Planując zakupy zawsze kieruję się zasadą, aby w jednej firmie kupić możliwie jak najwięcej, aby mieć możliwość uzyskania jeszcze większych rabatów. Obecnie szukam takiej firmy w zakresie budownictwa, a w konkretnie prac dekarskich. Potrzebuję materiał na dach i wszystkie elementy dodatkowe, jak na przykład rynny. Kogo polecacie w tym zakresie.

Firma z kompleksową usługą

Post: 16 lut 2016, o 09:32
autor: golemZ
Jest to dość obszerny rynek i rzadko można spotkać firmę, która zajmuje się stricte dachami. Raczej mamy do czynienia z całym tematem budownictwa. Ale jest jedna firma, która wyłamuje się z tego schematu. To firma Dachstal, która oferuje wszystkie elementy właśnie z zakresu prac dekarskich.

Firma z kompleksową usługą

Post: 16 lut 2016, o 10:53
autor: zimowaPani
Znam tą firmę i jej ofertę. Ty możesz się z nią zapoznać na stronie http://www.dachstal.pl/oferta-blachy-trapezowe/ . Są tam dostępne wszystkie propozycje, jakie klient może kupić. Zakładam jednak, że jeśli chciałbyś coś tylko dla siebie, to też pewnie ci to sprowadzą.

Firma z kompleksową usługą

Post: 16 lut 2016, o 13:11
autor: LowLowLow
Spróbuj współpracy własnie z tą firmą, o której pisze koleżanka i kolega. Na pewno się nie zawiedziesz. Oprócz samego towaru na dach możesz tam kupić rynny i parapety. A poza tym wszystkie prace związane z montażem tych rzeczy możesz zlecić razem z zakupem towaru. Chyba nic więcej w tym temacie ci nie potrzeba.

Firma z kompleksową usługą

Post: 16 lut 2016, o 15:21
autor: DionizyMałolepszy
Zapomnieliście wspomnieć jeszcze o jednym, to jest o cenach, które są naprawdę fajne.