Strona 1 z 1

Potrzebuję filtry do wody do domu

Post: 23 sty 2017, o 04:54
autor: LowLowLow
Witam. Od jakiegoś czasu odkryłem, że filtry w moim domu nie pracują tak, jak powinny. Woda jest jakby bardziej mętna i średnio nadaje się do spożycia. Mój syn, który jest alergikiem, ma też podrażnienia skórne po kąpieli. Czy dałoby radę to jakoś wymienić? A jeśli tak, to jaką firmę albo jaki sklep z takimi filtrami polecacie?

Potrzebuję filtry do wody do domu

Post: 23 sty 2017, o 06:11
autor: MinA
My mieliśmy bardzo podobny problem, jak nasze filtry domowe zaniemogły. Wtedy znajomy polecił nam stronę Filtry BB. Tam wybraliśmy odpowiedni model, który świetnie sprawdził się w naszym domu. Nasz jest bardzo wysokiej jakości, myślę, że wszystkie, które tam udostępniają, są takie. Polecam w każdym razie.

Potrzebuję filtry do wody do domu

Post: 23 sty 2017, o 07:22
autor: LowLowLow
Tak, ta strona jest warta polecenia. Można na przykład, jeśli mówimy o domku jednorodzinnym (to sprawdziło się u mnie), wybrać sobie stamtąd stację uzdatniającą, którą się w nim zainstaluje. Warto o niej trochę poczytać tutaj: http://www.filtrybb.pl/3-filtry-na-caly-dom, no i oczywiście obejrzeć na tej podstronie także różne warianty dostępnych filtrów.

Potrzebuję filtry do wody do domu

Post: 23 sty 2017, o 08:01
autor: Karkonosz
Też mam stamtąd wszystkie filtry do uzdatniania wody. I do kuchni, i do łazienki i właśnie taką stację uzdatniającą. Wybierałem dłuższą chwilą, bo miałem spory dylemat (naprawdę, modeli jest mnogość). Polecam wszystkim serdecznie – obudowa każdego z filtrów jest bardzo wytrzymała, nie ulega uszkodzeniom, a filtry mi w ogóle nie ciekną. Dzisiaj bez takiej pomocy trudno o zdatną wodę spożywczą.

Potrzebuję filtry do wody do domu

Post: 23 sty 2017, o 10:43
autor: LowLowLow
Dzięki za rady i wskazówki. Na pewno skorzystam z tej strony i wybiorę coś do domu. Może właśnie pomyślę o stacji uzdatniającej – jeszcze to przedyskutuję z żoną. Jeszcze raz dzięki.