Strona 1 z 1

Dekoracje ścienne

Post: 12 lip 2018, o 08:56
autor: IrmaMikołajska
Mnóstwo osób wybiera ozdobienie ścian w chałupach. Na ten moment ludzie stawiają na design. Ja w ostatnim czasie przenosiłam się do mojej nowej kawalerki i bardzo chciałam mieć coś stylowego u siebie. W końcu wpadłam na pomysł i pomyślałam, że w mojej sprawie bardzo dobrze sprawdzi się oryginalne lustro stylowe. Odnalazłam fajny sklep online, w którym proponowali w korzystnej cenie przeróżne dekoracje do domu. Oprócz tego bardzo przypadły mi do gustu tam obrazy. Zamówiłam dwa. Wszystko wygląda u mnie ekstra. : )

Dekoracje ścienne

Post: 12 lip 2018, o 11:17
autor: Synapsa23
lustro ozdobne to atrakcja, którą bezwzględnie nowoczesna gospodyni powinna brać pod uwagę przy zmianie 4 kątów. Ja w mieszkaniu zamontowałam bodaj z 10 zwierciadełek (zapomniałam ile ich jest) i wciąż mam chętkę na kolejne :) Fajne są też chociażby obrazy przestrzenne, uzupełnienia z kategorii vintage itp. Jestem w stanie truć o tych sprawach do nocy :) Chyba pomyliłam fronty i zamiast kreować się nauczycielką, miałam się trudnić wystrojem wnętrz :)

Dekoracje ścienne

Post: 12 lip 2018, o 12:14
autor: Grotka
Wspólnie z partnerem zamówiliśmy niedawno lustro do salonu Athina i wypada przyznać, że trafił się nam świetny deal. Unikalny styl oraz estetyczna otoczka kompletnie przeobraziły wygląd naszego pokoju i na dany moment myślimy zamówić kilka drobniejszych akcentów, które dokonają dzieła alternatywnej stylistyki :) Pewnie za niedługo załatwię sobie także zwierciadło w przedpokoju, gdyż stare skłania do wspomnień o czasach, które dawno już minęły.

Dekoracje ścienne

Post: 12 lip 2018, o 13:42
autor: CyklinONA
W dzisiejszych czasach multum osób stawia na ozdabianie domów. Dawno temu to nie było tak popularne. W tej chwili coś dobrego powinno znaleźć się w naszym mieszkaniu. Wiem o tym z własnego życia, ponieważ jestem architektem wnętrz i wiele razy urządzałam ludziom chałupy. Jakiś czas temu wzięłam się za swój dom. Bardzo brakowało mi tam dekoracji na ścianach. Normalna sprawa, że w tej sytuacji super rzeczą są obrazy, ale mi lecz brakowało czegoś innego. Wtedy to wymyśliłam, że kupię sobie ładne nowoczesne lustro. Przyznam się, że od dawna śniłam o takim. Ku mojej radości ekspresowo udało mi się odnaleźć sklep, w którym zamówiłam lustro swoich marzeń. Jestem szczęśliwa. ; )